Avaleht Beer
Beer

Viru Õlu is a part of Harboe Group, which is the second biggest beer producer in the Nordic countries. Beer production in Haljala started in 1975. Since then, many things have changed, but the art of brewing good beer has remained and developed.

Today, Viru Õlu offers a wide range of different beers, each of them unique in their own way. For further information choose a product of interest from the left side menu.

New products


Eagle toonikud Print
There are no translations available.

Orgaanilised Eagle toonikud on valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest. Eagle valikus on kolm erinevat maitset.

Eagle Indian toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja kassia seemnete ekstrakti, mis oma olemuselt on üsna kibedad ja võimendavad kiniini intensiivsust.

Eagle granaatõunamaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja granaatõunaekstrakt. Granaatõuna maitse annab toonikule mõnusa värskuse, mis kombineerides kiniini kibedusega moodustab ideaalse maitsekombinatsiooni.

Eagle kurgi- ja laimimaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini, kurki ja laimi, viimased annavad toonikule värskendava ja rafineeritud maitse.

 

 
Mecklenburger Weissbier Print
There are no translations available.

Alc. 5,1% vol.

 

See nisuõlu on tüüpiline Baieri stiilis “Weißbier”, millel on pehme maitse ja puuviljane ning nelgine aroom. Mecklenburger nisuõlu on valminud pinnakääritusmeetodil ning pruulimiseks on kasutatud (rohkem kui 50%) nisulinnaseid ja odralinnaseid. Mecklenburger on filtreerimata nisuõlu.

Mecklenburger Weissbier on pruulitud Saksamaal järgides Sakse õllepuhtuse seadust-reinheitsgebot (German Beer Purity Law).

 

Warning! Alcohol could damage your health.

Everyone will find a suitable drink from our assortment. We offer light beers, flavoured beers as well as stronger thirst quenchers.