AS Viru Õlu uudised

2014
Viru Õlu osaleb Tallinn FoodFest 2014 messil Prindi

AS Viru Õlu on oma tooteid tutvustamas Tallinn FoodFest 2014 messil. 30.10.–1.11  avab oma uksed seitsmes Tallinn FoodFest (TFF).  Mess toimub Eesti Näituste messikeskuses. Kahel esimesel päeval on mess avatud ärikülastajatele, kuid laupäeval on uksed avatud kõigile.

Eesti toidumesside 1993. aastal alguse saanud traditsiooni jätkates tervitab Tallinn FoodFest ka rohkearvulist toidusõprade peret. Toidusõprade päevale on oodatud heast toidust ning toiduvalmistamise parimatest viisidest huvitatud kodukokad, harrastuskondiitrid ja -pagarid, hobibaristad ja -õllemeistrid – kõik, kes soovivad avastada köögisaladusi.

Rohkem infot messi kohta leiate siit.

 
Uus Troopiline limonaad Prindi

MõmmiMõmmil on teile hea uudis! Nüüd saadaval selle suve hitt-toode Mõmmi troopiline limonaad. See on mahlane ja värskendav suvine limonaad.

Troopiline limonaad lisandub sarja, kus juba ees ootamas,  traditsiooniline Mõmmi limonaad, mida teavad ju kõik. Eriti lapsed! Lisaks traditsioonilisele limpsile on  Mõmmi perekonnas olemas ka sidrunimaitseline,  apelsinimaitseline limonaad .

 
AS Viru Õlu kutsub tööle Prindi

AS Viru Õlu on Eesti suuruselt kolmas õlletootja, lisaks Viru ja Pulsi õlledele valmivad Haljalas asuvas joogitööstuses ka mitmesugused karastusjoogid (Mõmmi limonaad, energiajook Hustler). AS Viru Õlu kuulub Harboe Gruppi, mille joogitööstused asuvad Taanis, Saksamaal ja Eestis Haljalas. Harboe Grupp on tööandjaks enam kui 500 inimesele.

Hetkel on meil kaks vakantset positsiooni. Vahetuse vanem ja tootmisliini operaator.

Rohkem infot vabade töökohtade kohta leiad siit.

 
Puls tikrimaitseline siider nüüd purgis Prindi

Puls tikrimaitseline siider

Eelmise hooaja uustulnuk Puls tikrimaitseline siider klaaspudelis on sellest kevadest

saadaval mugava purgitootena.

Puls tikrimaitseline siider on naturaalse õunaveini baasil valmistatud maitsev poolmagus siider. See on värskendav jook, millel on küpsete mahlaste tikrite maitse. Mõnus jook, mis parim jahutatult või jääga.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!

 
Uus Pure mahl Prindi

Pure Sommer Juice

 

Uus Pure Sommer Juice on suviselt värske ja hõrgutav mahl, mis on pressitud päikese käes valminud õuntest, viinamarjadest, apelsinidest, maasikatest,vaarikatest, arooniatest.

PURE mahlad on valmistatud värskelt pressitud puuviljadest, mistõttu on need kontsentraadist valmistatud mahladest maitsvamad ja tervislikumad.

 

PURE mahlad on valmistatud värskelt pressitud puuviljadest, mistõttu on need kontsentraadist valmistatud mahladest maitsvamad ja tervislikumad.
 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 2