AS Viru Õlu uudised

2015
Maitserikkaid pühi ja head vana aasta lõppu! Prindi

 
Puls Tume Kirss ja Puls Extra Lager noppisid õllevõistlusel auhindu! Prindi

Oktoobri eelviimasel päeval anti Riias üle Baltikumi ainsa ja suurima õllevõistluse Baltic Beer Star auhinnad, millest 2 sai ka Viru Õlu. Meie õlled võitsid võistlusel 2 medalit - "Puls Tume Kirss" võitis hõbemedali ja "Puls Extra Lager" tõi koju pronksi.

Loe lähemalt siit:

 
Viru Õlu osales Tallinna toidumessil Prindi

Viru Õlu osales 28.-30.10 Eesti Näituste messikeskuses toimunud 16-ndal toidumessil. Toidumess on vaheldumisi Tallinn FoodFestiga aset leidev Eesti suurim toidusektori erialaüritus. Tallinna toidumess on suunatud erialakülastajatele.

Viru Õlu tutvustas messil uut sortimenti ja ühtasi sai degusteerida ka Viru Õlu talvejooke. Erilist kiitust messikülastajate poolt pälvis uus Puls glögimaitseline Talvesiider.

Rohkem infot messi kohta leiate siit:

 
Viru Õlu 40 Prindi

7. juulil 1975. aastal keedeti Haljala õlletehases esimene õllevirre. Õlle villimine sai alguse sama aasta 7. augustil. Juhatuse liige Ott Licht ütleb, et 40 aasta jooksul on neil kenasti läinud.
"Ettevõte, mis tihedas konkurentsis oleval turul on saanud neljakümne aastaseks, on hästi hakkama saanud ja Viru Õlu kollektiiv võib selle üle uhkust tunda," nentis Licht. Joogitööstuses on konkurents karm, lisaks tuleb tootjatel silmitsi seista ka rahvusvaheliste karastusjookide brändidega. "Oleme leidnud oma koha turul ja ennast tõestanud," ütles juhatuse esimees.
Ajaloos tagasi minnes, rääkis esimese õllevirre tegemise juures töötanud Tiina Kungla, et sellel päeval hakati õllet tegema ja segaja ütles ülesse. "Olime kahekesi, tegime esimese keedu ja linnase kogus oli liiga suur võrreldes varem toodetud maltoosa tootmise linnase kogusega. Sellepärast ei pidanud katla segaja vastu ja kogu linnasesegu läks sigadele. Teine tegemine läks juba kenasti," meenutas siiani tehases keetjana töötav Kungla.
Viru Õlul on olnud erinevaid aegu, tarbijate seas on olnud populaarsed mitmed tooted, näiteks õlled Toolse, Palmse, Žiguli. Viimasel ajal on lisandunud sinna ritta ka Pulsi õlled ja siidrid, popid karastusjoogid on ka Mõmmi limonaad ja Hustleri energiajook.
"Pakkuda tarbijale igapäevaseid tooteid tähendab tarbija eelistusi hästi teada ning tema vajadustega arvestada. Selge on see, et tarbimisharjumused on neljakümne aastaga muutunud ja meil on tulnud nende muutustega kaasas käia. See on olnud pikk ja põnev aeg. Siiras rõõm on alati toodetest, mis on saanud tuule tiibadesse mitmeteks aastateks," kinnitas õlletehase juht olulisel verstapostil.
Pidu aga tema sõnul siiski ei tule. "Suvel on õlletootmises ajad kiired, suurim kink on see, et meie tooted on kaupluses saadaval," ütles Ott Licht.

Loe täispikka artiklit siit:

http://www.virumaateataja.ee/3252913/viru-olu-juhatuse-liige-oleme-hasti-hakkama-saanud

 
Jaanidele ja jaanipäevalistele Prindi

Pulsi sarjast on spetsiaalselt suviseks pööripäevaks välja toodud uue välimusega Puls Extra Lager. Jaaniõlu-kõikidele Jaanidele ja jaanipäevalistele. Hele küllusliku maitsega humalane õlu, mis on valminud spetsiaalselt jaanipäevaks. See on kuldkollase värvusega hele õlu, milles on tunda mõõdukalt magusat linnasemaitset. Õlle järelmaitse on lagerile omaselt kergelt humalane.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 2