AS Viru Õlu uudised

2016
Vahuseid jõule ja säravat uut aastat! Prindi

 
Uus Päkapiku EPA Prindi

 

Lubage esitleda, selle talve uus ja eriline õlu Päkapiku EPA!

Päkapiku EPA on kauni välimusega vürtsika karakteriga salapärane olend, nagu Estonian Pale Ale`gi, mis on iseloomult pehme ja puuviljane, samas vürtsika humalamekiga õlu. Pruulimisel on kasutatud tavapäraselt suuremas koguses Cascade humalaid, mis toovad esile ale´i humalase ja vürtsikama külje.

 
Uus Puls Wild Dark Prindi

UUS PULS WILD DARK!

Alc. 5,4% vol.

Puls Wild Dark on müstiliselt tume ürdimaitseline lager- tüüpi õlu, mis on valmistatud põhjakääritusmeetodil. Ürtide lõhn ja maitse on õlles tasakaalustatult tagasihoidlik, andes tumedale, tavapärasest veidi magusamale õllele huvitava värskuse ning järelemaitsesse vürtsikalt metsikut loomust. Õlle tume värvus tuleneb tugevalt röstitud linnastest valmistatud linnaseekstraktist, mida lisatakse õllesse kääritamisel.

 
Uus Pure õuna-kalamansimahl Prindi

Uus Pure õuna-kalamansimahl on pressitud värsketest õuntest, millele on juurde lisatud eksootilist kalamansi püreed. Kalamansi on tsitruseline, mis on pärit Filipiinidelt, kus seda puuvilja kutsutakse ka "kuldseks laimiks" ja "Filipiini sidruniks". Õunte värskus ja tsitruseliselt hapukas kalamansi maitse moodustab kokku unikaalse maitsebuketi.

Pure mahlad on valmistatud vaid 100% värskelt pressitud puuviljadest! Keerukas tehnoloogiline tootmisprotsess võimaldab mahlad valmistada ilma värvaineid ja säilitusaineid lisamata.

 
Hustleri ja R-Kioski kampaania peaauhindade üleandmine Prindi

15. juulil toimus Hustler energiajoogi ja R-Kioski kampaania peaauhindade, Honda rollerite üleandmine. Auhinnad andsime üle Catweesis, mis on ametlik Honda esindus Eestis. Õnnelikeks võitjateks osutusid kolm meesterahvast: Veiko, Kristjan ja Kevin!

Palju õnne ja ohutut liiklemist võitjatele!

 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 2