AS Viru Õlu uudised

Pulsi uus omanik on Harboe Prindi

AS Viru Õlu suuromanik Harboe sõlmis lepingu, mille põhjal omandati Puls õlle kaubamärk ning sellega kaasnevad muud väärtused. Lisaks Pulsile kehtestab sõlmitud leping õiguse toota ja turustada Ambrosia siirupit.

Tehingu tulemusena omandati toodete retseptid, müügitööks vajalik inventar, seadmed toitlustusasutuste teenindamiseks ning muu vara, mis on seotud toodete turustamisega.

Ühe suurima Skandinaavia õlletootja kaasamine lubab loota, et Eesti tarbija hulgas populaarseks osutunud Pulsi nimeliste õllede müük laieneb lisaks Eestile ka naaberriikidesse. Üheskoos spetsialistega kaalutakse Pärnus tootmise jätkamise otstarbekust. Pole välistatud Audrusse plaanitud uue õlletehase projekti taaskäivitamine.

Pulsi ja Ambrosia tooteid hakkab müüma selleks loodud uus ettevõte Puls Brand Management AS. Uue ettevõtte koosseisus jätkab ka osa endistest AS Puls Brewery töötajatest.

Harboe kontserni kaasamine lubab laiendada ning mitmekesistada tooteportfelli, juba selleks hooajaks on plaanitud mitmeid uusi tooteid.