Avaleht Õlu
Õlu

Viru Õlu on osa Harboe kontsernist, mis on Põhjamaade suuruselt kolmas õlletootja. Haljalas alustati õlle pruulimist aastal 1975. Sellest ajast on paljugi muutunud, kuid hea õlle pruulimise kunst on jäänud ja arenenud. Seda traditsiooni jääb Viru Õlu hoidma edaspidigi, et võiksid alati oodata meilt head õlut.

Täna pakub Viru Õlu laia valikut õllenaudinguid, iga neist ainulaadne. Lisainfo saamiseks vali vasakpoolsest menüüst huvipakkuv toode.

Uudistooted


Eagle toonikud Prindi

Orgaanilised Eagle toonikud on valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest. Eagle valikus on kolm erinevat maitset.

Eagle Indian toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja kassia seemnete ekstrakti, mis oma olemuselt on üsna kibedad ja võimendavad kiniini intensiivsust.

Eagle granaatõunamaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja granaatõunaekstrakt. Granaatõuna maitse annab toonikule mõnusa värskuse, mis kombineerides kiniini kibedusega moodustab ideaalse maitsekombinatsiooni.

Eagle kurgi- ja laimimaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini, kurki ja laimi, viimased annavad toonikule värskendava ja rafineeritud maitse.

 

 
Mecklenburger Weissbier Prindi

Alc. 5,1% vol.

 

See nisuõlu on tüüpiline Baieri stiilis “Weißbier”, millel on pehme maitse ja puuviljane ning nelgine aroom. Mecklenburger nisuõlu on valminud pinnakääritusmeetodil ning pruulimiseks on kasutatud (rohkem kui 50%) nisulinnaseid ja odralinnaseid. Mecklenburger on filtreerimata nisuõlu.

Mecklenburger Weissbier on pruulitud Saksamaal järgides Sakse õllepuhtuse seadust-reinheitsgebot (German Beer Purity Law).

 
Mecklenburger Pilsener Prindi

Alc. 5% vol.

 

Hele Saksa kvaliteetõlu. Mecklenburger Pilsener on pehme meeldiva maitsega õlu, milles on tunda kerget humala kibedust. Selle kogenud õllemeistrite poolt pruulitud õllevalmitamiseks on kasutatud ainult parimaid tooraineid.

Mecklenburger Pilsener on madalal temperatuuril aeglaselt kääritatud õlu.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Meie õllevalikust leiab igaüks endale meelepärase joogi. Valikus nii heledad õlled, maitseõlled kui ka kangemad janukustutajad.