Avaleht Siirupid
Siirupid
Päikesemarja Prindi

Päikesemarja on kodumaine kvaliteetsiirup, mis on valmistatud kontsenteeritud mahlast(30%). Siirup maitseb ja lõhnab nii hästi – justkui oleks see tehtud oma koduaia küpsetest marjadest!

Millest tuleb joogi nimi Päikesemarja? Teab ju iga aiapidaja, et just päikese käes valminud ilusad mahlased marjad on parimad õige siirupi valmistamiseks. Siirupist valmistatud morss sobib ühtmoodi hästi nii igapäevasele toidulauale kui ka pidulaua roogade kõrvale. Joogi valmistamine on imelihtne: sega 1 osa Päikesemarja siirupit ja 10 osa vett.

Kõik teavad, et siirupist saab valmistada maitsvat morssi, kuid samas sobib siirup ideaalselt ka dessertide maitsestamiseks.

 
Ambrosia Prindi

Kodumaises siirupite sarjas on 3 erinevat maitset - apelsini-, jõhvika-, vaarika-mustasõstramaitseline siirup.  Ehkki siirupid on hinnasõbralikud, ei ole nende puhul kvaliteedis tehtud järeleandmisi – siirupid on valmistatud suhkrust, mitte kunstlikest magusainetest, ning joogile annavad kena värvuse looduslikud komponendid.

Ambrosia siirup on parajalt paks ja küllusliku maitsega – poolest  liitrist siirupist saab 4 liitrit maitsvat morsijooki.